Skuteczna Szkoła Pływania Delfinek

Oferta skierowana dla dorosłych, młodzieży i dzieciZajęcia z pływania odbywają się w Hotelu Daisy przy Morelowej 26 oraz Fabryce CIA/O przy ul. Fabrycznej 13
Cennik ważny od 01.09.2023 -31.08.2024
Zanim zapiszesz sie na zajęcia pamiętaj aby przeczytać regulamin

  • Wykorzystaj je jako wspaniały prezent dla bliskich
  • Lekcje są prowadzone w Hotelu Daisy przy ul. Morelowej 26a oraz w Fabryce CIA/O przy ul. Fabrycznej 13

Regulamin

Regulamin funkcjonowania Skutecznej Szkoły Pływania Delfinek.          
Celem zawartych w nim zasad i informacji jest uskutecznienie organizacji pracy, a co za tym idzie – zwiększenie jakości świadczonych przeze mnie usług. W związku z tym proszę o zapoznanie się z poniższymi zasadami i stosowanie ich w naszej codziennej współpracy.
Rozpoczęcie pierwszych zajęć w Skutecznej Szkole Pływania Delfinek oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązuje kursanta do jego przestrzegania.

Zapisy na zajęcia
W celu zapisania się na zajęcia należy wysłać do mnie wiadomość e-mail przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej lub skontaktować się ze mną telefonicznie. Jeśli nie odbieram telefonu proszę o krótką wiadomość sms a ja oddzwonię i ustalimy dogodny termin zajęć. Można również zapisać się od razu na zajęcia w zakładce kalendarz. Po takim zapisie również oddzwonię aby poinformować o szczegółach współpracy. Osoby, które wykupiły karnet mają pierwszeństwo w wyborze terminu zajęć.

Płatności za zajęcia
1. Płatność należy dokonać gotówką przed zajęciami w dniu odbywającej się lekcji
2. Cena zajęć nie obejmuje kosztu biletu wstępu na basen, który kursant musi opłacić samodzielnie.
*Zajęcia w Hotelu Daisy przy Morelowej 26a- bilet wstępu na basen 20 PLN niezależnie od wieku lub skorzystanie z karty multisport/ medicover
*Zajęcia w Fabryce Ciao przy Fabrycznej 13- dzieci 29 PLN, dorośli 39 PLN. Możliwośc skorzystania z karty multisport- dopłata 10 PLN

Potwierdzanie i odwoływanie zajęć
1. Dzień wczesniej wysyłam smsa z potwierdzeniem zajęć. Jeżeli kursant nie potwierdzi zajęć jest to równoznaczne z tym, że nie będzie go na zajęciach i nie jest obciążony finansowo za lekcje.
2. Jeśli kursant potwierdzi swoje uczestnictwo dzień wcześniej a kolejnego dnia chce je odwołać może to zrobić jeśli do umówionych zajęć jest więcej niż 7 godzin. Kursant nie płaci za nieodbytą lekcje.
3. W przypadku zbyt późnego odwołania lekcji przez kursanta (później niż 7godzin od umówionych zajęć) opłata za dane zajęcia jest naliczana.
4. Jeżeli kursant zapisze się na zajęcia przez formularz oznacza to, że potwierdza obecność na zajęciach. Jeśli chce je odwołać również informuje instruktora najpóźniej 7 godzin przed zajęciami. 
5. Jeśli kursant, który uczestniczy w zajęciach grupowych poinformuje wcześniej o swojej nieobecności (najpóźniej 7godzin przed zajęciami) pozostali kursanci albo godzą się na dopłatę do zajęć albo lekcja jest odwołana.

Uzasadnienie: Z powodu zbyt późnego odwoływania zajęć nie jestem w stanie zapełnić powstałej luki w grafiku. W związku z tym ponoszę straty finansowe, tracę czas oraz mam utrudnioną organizację zajęć. Zbyt późne odwoływanie lekcji komplikuje wykupienie biletów instruktorskich za które płacę z góry przed zajęciami.

Spóźnienia
W przypadku spóźnienia się kursanta na zajęcia nie ma możliwości ich przedłużenia z powodu ułożonego wcześniej ciągu lekcji.

Karty podarunkowe- Vouchery
Karty podarunkowe są ważne przez 3 miesiące od daty zakupu i nie podlegają zwrotowi.

Szkoła ma prawo do natychmiastowego zakończenia współpracy w przypadku naruszenia zasad zawartych w regulaminie.

W sytuacji notorycznego odwoływania zajęć istnieje możliwość skreślenia danej osoby z listy kursantów.

Kliknij i umów się na pierwszą lekcję!